themsnaha.cz
02 seznamkakunda zarostláhana zagorová rande u zdi nářkůmrdani kundickyceske privaty videatak to kurva ani omylemdevky crkunda s carkouseznamka letohradrande s hvězdou celý film cz dabing
historická selská košile - Themsnaha farmer + fluten 1180,- CZK
včetně DPH %


japonska kurva

Krásná a inteligentní žena, jejímž hlavním posláním je bavit muže v uzavřeném prostředí.

.

Když se slovo gejša (芸者) přeloží do češtiny, znamená to umělec. Nicméně tuto profesi zvanou "gejša" lze lépe popsat jako bavičku, společnici a společnici. V japonské kultuře se jedná o tzv.

.

Gejša je žena z japonské společnosti. Má znalosti od poezie až po umění konverzace a při zábavě dělá svým zákazníkům radost.

.

Gejša, žena stvořená pro zábavu mužů je příběh o ženě, která je od útlého věku cvičena, aby se stala bavičkou mužů. Žánr tohoto románu je povídka a děj se odehrává v Japonsku. Příběh se odehrává během několika dní, neboť popisuje, jak hlavní hrdinka, Dýně, tráví první dny v Kjótu, kde se učí, jak se stát gejšou.

.

Gejša je profesionální bavička, která se věnuje hostům při jídle, banketech a dalších příležitostech. Jsou vyškoleny v různých tradičních japonských uměních, jako je tanec a hudba, a také v umění komunikace. Jejich úkolem je zpříjemnit hostům konverzaci, hry s nápoji a taneční vystoupení.

.

Japonská křivka má všestranný design a lze ji použít na více místech současně. Ať už je umístěna na podlaze nebo na stole, je pravděpodobné, že vám bude pohodlnější.

.

~~~

.

Japonská křivka má dlouhý, tenký a elegantní tvar. Některé konvice byly vytvořeny tak, aby kopírovaly tvar této konvice. Rukojeť i výlevka jsou zakřivené stejným směrem, což dalo konvici její název.

.

doprava ZDARMA
historické dámské šaty - Themsnaha mearlin 3380,- CZK
včetně DPH %

doprava ZDARMA
Bing Google